•  -
TR | EN | RU

Faal Enerji / CS GROUP

CS GROUP
 
Cs Group;  1972 yılında kurulan Asaş  Group bünyesinde 2008 yılında kuruldu. Asaş  Group ,  hatırlanacağı gibi ismini son olarak Marmaray Projesinde tren üretimi ile duyurmuştur. Ayrıca otomotiv  yan sanayi, filtre , demiryolu taşımacılığı , güvenlik ve savunma sanayi , liman işletmeciliği , ambalajlanmış kaynak suları , spor kompleksleri yapımı ve işletmeciliği gibi sektörlerde ülke ve dünya çapında yatırımlar yapmaktadır. Grup CS Enerji olarak  Scada sistemleri ve GSM/GPRS haberleşme sistemleri konusunda çalışmalar yapmaktadır. Bunun yanı sıra enerji otomasyon yol aydınlatma, abone takip ve uzaktan okuma trafo alarm yönetim izleme sistemleri ilgili faaliyetlerini sürdürürken  2009 yılında enerji sektöründe ki ikinci şirketi CS Uluslararası Elektrik Toptan Satış A.Ş. yi  kurmuştur. 
CS ELEKTRİK olarak Türkiye genelinde hem kendi satış organizasyonumuz hem de bayi kanalımızla hizmet vermekteyiz. Özellikle bayi kanalında vermiş olduğumuz desteklerimiz sonucunda bölge bazında yapılanmamız devamlı gelişmektedir.
Bugün itibari ile toplam 30 bayimiz ve yaklaşık olarak bayilerimizde çalışan 100 satış temsilcilerimizle serbest tüketici statüsünde bulunan potansiyel müşterilere ulaşmaktayız. Özellikle serbest tüketici olabilme limitlerinin aylık ortalama 800 TL. elektrik  faturası altına iniyor olması nokta bazında yaygın bayi organizasyonunun etkinliğini ön plana çıkarmaktadır. Çünkü fiyatın aylık bazda tüketim miktarının aşağı çekilmiş olması ticarethane bazında çok fazla müşteriye ulaşma  imkanı vermektedir.
Bu kapsamda bayi organizasyonumuzun ülke genelinde ki potansiyel müşteri yoğunluğuna paralel olarak geliştirmeye2012 yılı içerisinde de devam etmeyi planlamaktayız.
Hedefimiz 2012 yılı içerisinde 21 dağıtım firmasının olduğu bölgelerde hızla bayi kanalımızı genişletmek ve daha çok serbest tüketiciye hizmet vermektedir.
Böylece firmaların  , elektrik enerjisini çok daha avantajlı , hızlı , güvenli , sürekli  ve risksiz bir şekilde ‘’CS ENERJİ’’ den temin etmelerini sağlayacağız.
 
Sn. Cenk ÇOLAK ;
CS ENERJİ olarak enerji piyasasındaki gelişmelere paralel bir şekilde 2012 de yenilenebilir elektrik enerjisi üretim santralleri kurmayı ve doğalgaz toptan satış lisansı almayı planlıyoruz. Önümüzde ki 5 yıl içerisinde ise, rüzgar türbin fabrikası ve anahtar teslim yenilenebilir enerji santralleri kurmayı hedefliyoruz.
 
Telefon: 444 44 91
E-mail: info@csenerji.com